ALESO - twój dostawca odieży firmowej

Oferowane przez Nas produkty sprowadzane są od uznanych w branży sportowej producentów. Daje to gwarancję w utrzymaniu wysokiego standardu świadczonych przez Nas usług, w tym odwzorowywaniu grafik, logotypów i tekstu, który ma znajdować się na wybranym przez Ciebie produkcie.

Zdobienia z wykorzystaniem folii FLEX lub FLOCK (transfer folii)

Polegają na umieszczeniu przygotowanej wcześniej folii z grafiką (spersonalizowaną pod Ciebie) a także wybranego przez Ciebie produktu - do prasy grzewczej.

Zdobienie wykonane przy pomocy folii FLEX bądź FLOCK charakteryzuje się przede wszystkim wysoką wytrzymałością nadruku, dodatkowo - istotną informacją jest fakt, iż może ono zostać zaaplikowane na każdy rodzaj materiału.

Metoda Sublimacji

Sublimacja polega na nadrukowywaniu projektu graficznego na specjalnym papierze, następnie nałożeniu go na wybrany przez Ciebie produkt*, a następnie umieszczenie go w prasie, w której to (pod wpływem wysokiej temperatury) włókna absorbują tusz z wydrukowanej grafiki.

* Warto wspomnieć, że metoda ta w odróżnieniu od innych oferowanych przez Nas - obejmuje swoim działaniem jedynie produkty wykonane z poliestru.

Haft komputerowy

W wyżej wymienionej metodzie korzystamy ze specjalnej maszyny - hafciarki, która wykorzystuje do tworzenia projektu, nici. Metoda ta polecana jest przede wszystkim w przypadku grubszych materiałów, m.in. polarów i dresów. Ubrania znakowane dzięki niej charakteryzują się wysoką wytrzymałością.

Druk DTG (Druk bezpośrednio na tkaninie)

Jest to nowoczesny sposób znakowania odzieży. Druk ten wykonywany jest za pomocą specjalistycznej drukarki, która po zaprogramowaniu, precyzyjnymi ruchami tworzy wybraną przez Ciebie grafikę, oddając przy tym głębię barw.

Termotransfer sitodrukowy

Proces zdobienia odbywa się w tym przypadku za pomocą przygotowanej wcześniej siatki, która zostaje nałożona na przygotowany przez Nas szablon z wybraną przez Ciebie grafiką. Niestety, metoda ta posiada jedną zasadniczą wadę, proces przygotowywania produktu jest niezwykle czasochłonny. Dodatkowo, możliwość zamówienia produktu przygotowywanego w ten sposób jest ograniczona minimalną ilością – 100 szt.

Naszywki i Elastomery (Naszywki PCV)

Naszywki i Elastomery (Naszywki PCV)

Aleso
Fryderyka Szopena 59/3

Call Now Button
Zapraszamy do rozmowy